logo  
 -   ISIC   -   Авиабилеты   -   Work&TravelUSA   -   Internship   -    Контакты   -   Форум   -   Дешевые авиабилеты в США   -   Вакансии   -   О Нас пишут   -    УКР - РУС - ENG

 

 

 

ул. Крещатик, 46б,
г. Киев, 01001
2 этаж
тел.: (044) 239 19 19
факс: (044) 490 56 10

Ваші переваги

Які перспективи?

  • Вільне володіння іноземною мовою

Як Ви вважаєте, чи важко вивчити іноземну мову перебуваючи протягом 1-2 років в країні, для жителів якої ця мова є рідною. Постійно навколо чути "живу" мову (на вулицях і в магазинах, по радіо і телебаченню, в театрах і кафе), спілкуватись щодня з носіями мови і відвідувати мовні курси. У Вас просто не буде можливості не вивчити мову! Ви скоріш забудете рідну мову, ніж не вивчите іноземну. Спілкування з дітьми також сприяє цьому, оскільки діти – найкращі вчителі.

  • Можливість отримати/продовжити освіту за кордоном

Вільне володіння іноземною мовою, в свою чергу, розкриває перед Вами великі можливості в галузі освіти за кордоном, яка в деяких країнах (наприклад в Німеччині) - для іноземців є безкоштовною, а студентська віза дає право на роботу, знайти яку, після року перебування в країні, знаючи її закони, звичаї, мову буде без проблем.

  • Ви зможете знайти друзів з різних країн світу

Якщо Ви – людина відкрита і налаштована на активне спілкування, то Ви обов’язково знайдете друзів в країні, яка на рік або на два стане для Вас домівкою. Ви, на цей час, фактично, станете її мешканцем і будете як і будь-який німець або француз Вашого віку ходити на дискотеки, в клуби, в парк, спілкуватися з однолітками і т. д. Ваше життя стане активним і Ви зможете затоваришувати з багатьма цікавими людьми.
А самими найкращими друзями, мабуть, стануть члени сім’ї в якій Ви будете жити, вчитися, працювати. Доволі часто сім’ї настільки звикають до своїх Au Pair, що потім кожен рік запрошують їх до себе в гості.
Крім того, серед самих Аu Рair є не тільки українці або росіяни, але й англійці, італійці, французи і т.д. Мешкаючи з ними по сусідству, навчаючись разом на курсах, подорожуючи разом, Ви, безперечно, знаходите нових друзів зі всього світу.

  • Розширити свій світогляд, побачити світ

Під час відпустки, яка є у кожного/кожної Au Pair, Вам зовсім не обов’язково буде повертатися додому: можна буде використати цей час для того, щоб подорожувати по Європі чи по Сполученим Штатам Америки. У вихідні дні Au Pair також зможе їздити на екскурсії в різні міста країни перебування, а також в сусідні країни Європи.
Крім того, дуже часто сім’ї, відправляючись в чергову відпустку на курорт або за кордон, беруть з собою Au Pair. Це унікальна можливість побачити Французьку Рів’єру, гірськолижні курорти Австрії та інші живописні куточки Європи або США!
Хтозна, чи буде у Вас ще коли-небудь така можливість ПОБАЧИТИ СВІТ!!!

Студентленд - насолоджуйся молодістю
ул. Михайловская 15 офис 8, Киев
(044) 490-3410
(044) 230-8373
aupair@studentland.com.ua
Новости
АКЦИЯ ОТ MAFIA!
27.05.2011
АКЦИЯ ОТ MAFIA!
Десерт или коктейль в подарок для всех владельцев ISIC от сети ресторанов MAFIA!
Компания успешно прошла сертификацию
18.05.2011
Компания успешно прошла сертификацию
Сертификация British Council